#1 2010-08-13 11:04:30

Bajt3lik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 105
Punktów :   

Total Strikes 13.08

Witam,witamy na dzisiejszej gali Total Strikes!A witają się z państwem:
MC.Michael Cole
JL.I Jerry Lawler
MC. Dzisiejsza gala jest nie wątpliwie niespodzianką, gdyż oczekiwaliśmy na jednego – ostatniego uczestnika dzisiejszego Elimination Chamber matchu.
JL.Tak to jest bardzo dziwne,ale przenieśmy się na Backstage gdzie są Mosir McMorela i Shine-Tsu-Hiko.
                                                                       BACKSTAGE
MM. Słuchaj Shine. Wiem, że między nami nie zawsze układało się zbyt dobrze ale z pewnością wiesz, że jesteś dla mnie a ja dla Ciebie jedyną osobą której można zaufać a znając życie my jako najpoważniejsi kandydaci do zwycięstwa będziemy obiektem ataków ze strony reszty szczególnie Deveya i Kastela. Nie wiemy, także czego możemy się spodziewać po Jeyu ale z tego co słyszałem też ciężko by stanął po naszej stronie.
STH. Słuchaj Mosir. Szanuję Cię, to co robisz dla naszej organizacji ale wiesz jakie mam zasady.  Walczę tylko sam!  Trzymam się zawsze ustalonych reguł i chodź by i wszyscy pozostali zawodnicy rzucili się na mnie, to ja jeśli bym miał przegrać to tylko w sposób honorowy!
MM.Widzę że się nie dojdziemy do porozumienia…  Zapamiętaj jednak moje słowa  daje Ci czas aż do naszego spotkania w ringu później będzie dla Ciebie za późno!
Nagle przyszedł Davey Blackwood
MM. Davey  słuchaj w Elimination Chamber największe szansę mają Ci co trzymają się razem więc…
DB. Wiem co chcesz zrobić ale możesz być pewien, że ja nikomu nie mam zamiaru pomagać bo zwycięzca może być tylko jeden!
Davey Blackwood zrobił Mosirowi Mix Of Fate
STH.Co ty robisz?!
Shine-Tsu-Hiko wykonał Daveyowi Shinobi-No-Mono i odszedł
                                                                            Widać stół komentatorski

MC. Myślę, że zawodnicy powinni trochę poczekać z tymi atakami, aż do gali! Narażenie zdrowia   w taki sposób nie jest na pewno rozsądnym pomysłem!
JL. Micheal Micheal… To jest Wrestling właśnie, całe jego piękno!   
MC.Wciąż nie wiadomo jednak ,kto będzie 6 zawodnikiem!
Nagle wchodzi Shane McMachon i mówi:
Witaj WWF!
Mam dla was niespodziankę! Jako, że nie mogliśmy się doczekać ostatniego zawodnika postanowiłem wziąć  debiutanta!
6 zawodnikiem będzie debiutant Tommy Hammer!
Shane wychodzi z hali
MC.Proszę państwa! Shane zaskoczył wszystkich tu zebranych!
JL. Tak. Widocznie nie mógł się doczekać jeszcze bardziej od nas, że postanowił wykonać taki niespodziewany manewr!
MC. Dobrze mam nadzieje, że to tyle niespodzianek na dziś i możemy przejść do spokojnego delektowania się walkami!
                     Elimination Chamber in Ultra-Galactic Udefeated heavyweight championship

   Kastel vs Davey Blackwood vs Shine-Tsu-Hiko vs Mosir McMorela vs Jey Kidd vs Tommy Hammer

Zaczynają Mosir McMorela i Kastel.Mosir szybko przechodzi do siłowania,i wykonuje Snap Suplex,podnosi Kastla i Irish Wship do narożnika!Kastel stoi w narożniku,Mosir do niego podchodzi i Snap SuperPlex z narożnika!McMorela zakłada Humer Clutch!Kastel nie daje się na długo,i kontruje,chwyta Mosira od tyłu i mamy German Suplex!Kastel podnosi przeciwnika,lecz ten się nie daje kładzie go Clotheslinem,i Leg Drop od Mosira!Proszę państwa Kastel leży,a Mosir nic nie robi.Publiczność już odlicza na wejście następnego:
1!
2!
3!
4!
5!
6!
7!
8!
9!
10!
Wchodzi Shine-Tsu-Hiko!Mosir podaje mu rękę Shine chwyta i wykonuje,Enzuigiri na Mosirze.Mosir jak widać chciał walczyć razem z Shine i pokonać wszystkich,ale nie udało mu się to!Kastel widzi już Shine szybko do niego podlatuje i wykonuje BackBreakera,nie!Shine kontruje i mamy Spining Rewerse DDT!Shine przypina Kastla,lecz Mosir przerywa podnosi Shine i wykonuje Huuricanrane!Shine leży,ale Mosir wykonuje mu 2 Leg Dropy!Kastel korzysta odbija McMorele od lin i mamy Scoop Powerslam z pinem!:
....1....
Kickout!
Słuchać już jak publiczność liczy do następnego wejścia:
1!
2!
Kastel wykonuje Mosirowi BackBreakera,a publiczność odliczyła już do 3!
4!
5!
6!
7!
8!
9!
10!
Wchodzi Tommy Hammer i od razu wykonuje Bicycle Kick na Kastelu !Na swoim własnym Prosie!
Mosir przypina Kastla,a Shine wykonał Tommyemu Shine-Tsu Wizard!
Słychać już pinowanie:
....1....
....2....
....3....
Kastel stracił szanse na pas,ale Shine też się do czegoś przygotowuje a Mosir się patrzy.
Springboard Tornado Kick na Tommym!:
....1....
....2....
Kickout!
Zauważcie że debiutant nie mógł by mieć pasa!Kto wie może Shane miał dla niego inną nagrodę?
Oglądajmy dalej!Shine podnosi Tommyego i wykonuje Kick Kombo!Nie!Za drugim kopnięciem,Tommy złapał go za nogę i wykonał mu One Leg Boston Crab!
Shine odczuwa wielki ból,Mosir jak by chciał mu pomóc,ale się zastanawia,jednak pomaga i wykonuje Clotheslinea na Tommym,ale obraca Shine i wykonuje mu Leg Drop! Nie poprzestaje i wykonuje Tommyemu Transelvation i pinuje:
...1...
...2...
...3...
Jest!
Ale publiczność też odlicza,a Shine leży:
1!
2!
3!
4!
5!
6!
7!
8!
9!
10!
Davey wchodzi!I wykonuje Spininh Wheel Kick na Shine i przypina:
....1....
....2....
....3....
Szkoda, że Shine już nie ma. Zawsze można było się spodziewać dobrych akcji z jego strony!
W ringu został już tylko Davey i Mosir! A ostatnim zawodnikiem, którym dołączy do ringu będzie Jey Kidd!
Tymczasem w ringu trwa wymiana punchów pomiędzy Daveyem a Mosirem! Lepiej z niej wychodzi Davey, który po Irish Whip wykonuję potężnego speara!
....1....
....2....
Kick Out!
Davey podnosi McMorelę i zaczyna podduszać go za pomocą lin! Następnie wypycha go za liny gdzie wykonuję mu Irish Whip w metalową klatkę! Przygotowuje się do kolejnego speara ale tym razem Mosir robi unik i trafia w klatkę!
Tymczasem publiczność zaczyna odliczać!
1!
2!
3!
4!
5!
Davey się podnosi a Mosir za pomocą Hurricanrany wrzuca go z powrotem do ringu! Wchodzi na narożnik i przygotowuję się na Moonsault!
6!
7!
8!
9!
Moonsault!
10!
Mamy Jey Kidda!
Mosir próbuje przypiąć
…1…
…2...
Kidd przerywa po czym  wykonuję Belly to belly suplex !
Gdy Mosir się podnosi otrzymuję Super Kick! Kidd Podnosi prawą rękę w górę i wykonuję Street Fight!
....1....
....2....
....3....
Nie zdążył jednak wstać gdy otrzymał Mix of Fate!
Blackwood Wchodzi na narożnik i mamy Swantom Bomb!
....1....
....2....
....3....
Mamy zwycięzcę dzisiejszej walki!
MC Cóż to były za emocję! Z pewnością nie ma dziś szczęśliwszego człowieka od Blackwooda!
JL. Zgadzam się w pełni z tobą!  Może nie walczy najczyściej ze wszystkich zawodników ale to on na pewno najbardziej zasłużył na ten pas!
No Moral Commerce schodzi z anteny


W-0
P-2
R-0

Nie jestem doskonały nie mogę w ciągle wygrywać!

Offline

 

#2 2010-08-13 11:07:19

Bajt3lik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 105
Punktów :   

Re: Total Strikes 13.08

Według mnie gala wyszła słabo.(Bo sam ją pisałem)
Napisałem słabe BS mało gadania Walka krótka i zresztą słaba


W-0
P-2
R-0

Nie jestem doskonały nie mogę w ciągle wygrywać!

Offline

 

#3 2010-08-13 21:08:38

offfline

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 24
Punktów :   

Re: Total Strikes 13.08

Gala jeszcze nie dokończona dojdzie do poprawek

Offline

 

#4 2010-08-14 23:04:29

pavlo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Total Strikes 13.08

gala słaba, ale zdobyłem pas więc więcej będe sie starał na bs!!
mam nadzieje, ze w tych "poprawkach" nie strace pasa


W1/P0/R0
Pasy: Ultra-Galactic Udefeated heavyweight championship

Offline

 

#5 2010-08-15 10:22:03

offfline

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 24
Punktów :   

Re: Total Strikes 13.08

Chyba nic jednak nie dojdzie a gale ciężko było lepszą skleić bo zbyt mało zawodników tylko jedna walka. Na pewno następna jeśli pojawią się nowi zawodnicy będzie dużo lepsza

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-kucykowo.pun.pl www.louisiana.pun.pl www.dsvsparta.pun.pl www.helenans.pun.pl www.studenci.pun.pl