#1 2010-08-05 15:59:39

Bajt3lik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 105
Punktów :   

BackStage

Tutaj zawieracie sojusze i kłócicie się


PS.Tylko speche


W-0
P-2
R-0

Nie jestem doskonały nie mogę w ciągle wygrywać!

Offline

 

#2 2010-08-05 19:04:09

Bajt3lik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 105
Punktów :   

Re: BackStage

Mosir wchodzi przy Theme bierze mikrofon i mówi:Jak już wiecie przegrałem galę i nie zdobyłem Secret Prizea,ale cóż raz się przegrywa raz się wygrywa.Jak widać mój przeciwnik pokazał się z dobrej strony,a ja,z tej gorszej.Ale to już niedługo się zmieni bo pokarze wszystkim że zasługuje na tytuł mistrza!Co do Tag Teamu z Shine straciłem ochotę.Lecz chciałbym z nim walczyć na następnej gali i przekonać się jaki on jest "Honorowy".Pamiętajcie McRonini is PowerFight!Tylko ja jestem tutaj tak doświadczony żeby wygrywać!Przegranie tej walki to był przypadek.Ja nie wiem czy Shine zasługuje na ten pas.Bardziej chyba ja!National Hero Title brzmiało by cudownie "McMorela is National Hero!".Tyle mam do powiedzenia!

Mc schodzi z ringu przy Theme


W-0
P-2
R-0

Nie jestem doskonały nie mogę w ciągle wygrywać!

Offline

 

#3 2010-08-05 22:42:23

offfline

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 24
Punktów :   

Re: BackStage

Słychać Hammerfall - The Way of the Warrior i na ring dumnym krokiem z pasem na ramieniu zmierza Last Ninja Shine - Tsu - Hiko !
Mosir Mosir Mosir... Myślałem, że na No moral comerce cała sytuacja między nami została wyjaśniona... Ty jednak wyzywasz mnie na pojedynek i wiesz dobrze, że honor nie pozwala mi odmówić... Nie wiem czy do końca na to zasłużyłeś, przegrałeś swoją pierwszą walkę i z tego co widzę to zdecydowanie nie był to przypadek, lecz brak umiejętności serca do walki i poświęcenia... Samym doświadczeniem nie popartym odpowiednimi argumentami nic nie wygrasz... Mimo tego, że mógłbym znaleźć w WWF kilku godniejszych rywali dla siebie, zdaj się na moją łaskę... Proszę masz Title Shota na najbliższą galę! Dodatkowo pozwalam Ci wybrać stypulację w jakiej odbędzie się ta walka. Taki mały prezencik dla Ciebie... Aczkolwiek więc jedno czy to najbardziej hardcorowa stypulacja czy konsumpcja bananów na czas, ja  LAST NINJA ! SHINE-TSU-HIKO! NIE DOPUSZCZĘ DO TEGO BY WRESTLER POKROJU MOSIRA POKONAŁ MNIE, PRAWDZIWEGO SHINOBI-NO MONO! Wiedz, że przebyłem zbyt długą drogę pełną trudnych, nie jednokrotnie bolesnych decyzji do których wyboru potrzebne było serce i siła woli o jakiej ty nawet nigdy nie słyszałeś, aby stracić pas jedną galę po tym jak go zdobyłem! Mam nadzieję, że mój przekaz był dla Ciebie jasny.......
Gaśnie światło a gdy powraca ring jest tradycyjnie pusty....

Offline

 

#4 2010-08-06 17:56:23

Bajt3lik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 105
Punktów :   

Re: BackStage

Słychać  Coolio-Gangsta Paradise a Mosir wchodzi podenerwowany i mówi:Shine ty mnie nie zrozumiałeś nie chcę walki o pas,chcę z tobą zawalczyć bo walka sprawia mi przyjemność!Nie mów mi że nie mam serca do walki,bo walka jest moim sercem!Mówisz mi że nie mam honoru?Mylisz się!Mylisz się jak nikt,w następnej walce z tobą,obiecuję będę miał do Ciebie szacunek jak nikt inny.Bo ja pochodzę z dobrej strony i Ty też.Nie pragnę wojny z tobą lecz ani też nie chcę Tag Teamu.Przyznaję,przegranie tej walki nie było przypadkiem,ale tonie znaczy że przez to kłamstwo bardzo małe do tego,ma znaczyć że nie mam honoru!Nie miejcie mnie za głupka bo moja rodzina już tak uważa,a ja nie chcę być człowiekiem do jakiego nie można mieć szacunku...

Mosir schodzi z ringu


W-0
P-2
R-0

Nie jestem doskonały nie mogę w ciągle wygrywać!

Offline

 

#5 2010-08-06 17:58:08

pavlo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: BackStage

Rozlega się theme Paul'a Maxima i sam Chosen One wchodzi na ring. Jest ubrany w długi, czarny płaszcz, a jego włosy są postawione na żelu. Maxim powiedział:
Na gali No More Comercial przegrałem swoją pierwszą walkę w WWF, lecz to nie był przypadek. Dałem temu żółtkowi wygrać, bo mnie nie obchodzi pas WWF National Hero Championship, moim celem jest pas hardcore! Więc jeśli na następnej gali nie dostane walki o ten pas, bardzo sie wkurze i zrobie w tej federacji prawdziwą zadyme! A ty Hiko, wygrałeś, bo ci dałem wygrać-tak naprawde mogłem jeszcze podnieść barki, lecz w ostatniej chwili sie rozmyśliłem, bo ten pas jest niczym, co zasługuje nam moją uwage. A ten Ninja, to zwykły idiota, bez żadnych umiejętnośći i rozwale go w każdej chwili.Słuchaj, gdy zdobęde pas hardcore wyzwe cie na pojedynek, gdzie na szali będą 2 pay-twój i mój. Zwysięzca bierze wszystko, dociera to do ciebie, czy mam powtórzyć? Niee...Tłumaczenie ci zajełoby dużo czasu więc odpuszcze sobie ten pomysł...Ale pamiętaj, że zmierzysz sie ze mną w pojedynku Champ vs Champ!
Maxim ouszcza ring i wychodzi na backstage.


W1/P0/R0
Pasy: Ultra-Galactic Udefeated heavyweight championship

Offline

 

#6 2010-08-06 19:14:55

offfline

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 24
Punktów :   

Re: BackStage

Słychać Hammerfall - The Way of the Warrior i na ring  zmierza Last Ninja Shine - Tsu - Hiko !

Witaj WWF!
Pierwsze co chciałem powiedzieć to przepraszam... Nie zrozumiałem twojego przesłania Mosir czułem, że chcesz mi odebrać coś co jest dla mnie tutaj najważniejsze... Apropos pasa WWF National Hero Championship... Właśnie National Hero... Bohater narodowy a bycie bohaterem narodowym kraju z którego pochodzisz widocznie nic dla Ciebie nie znaczy... Polish Warrior... Ciekawe co na to w twoim kraju... Uważasz, że oddałeś mi tą walkę... Zmartwię Cię... Chodź byś wypruwał z siebie żyły, uciekał się do najgorszych sztuczek i tak ani przez jedną milisekundę nie miał byś szansy  na wygranie pojedynku! A to, że tym razem jak uważasz nie walczyłeś na 100 procent jest kolejnym dowodem, że nie zasłużyłeś na ksywkę Polish Warrior... Polsih Asshole? Brzmi dużo lepiej i przynajmniej ukazuje twoją faktyczną pozycję w społeczeństwie... Chodź osobiście nie zależy mi na pasie Harcore, gdyż według mnie jest on dla bezmózgich goryli umiejących co najwyżej machać pałą i ty pasujesz jak ulał do tego towarzystwa, to wiesz dobrze, że ja wyzwań nie odrzucam. Jeśli tylko oczywiście będziesz wstanie zdobyć ten pas!
Światła na arenie gasną...

Offline

 

#7 2010-08-07 12:50:49

Kastel

Player

Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: BackStage

Nickelback- ROCKSTAR. Na ring idzie Kastel
Hello cieniasy. Widzę, że tu nikt nie umie walczyć. Jestem z was najlepszy. Widzę, że jest tu świetna publika.(POP) Ku*** żartowałem. Nie potrzebuje was, i nikogo innego. Gdy wszyscy wrestlerzy tej federacji pili z cyca od mamy, to ja żyłem na ulicy i kradłem, by przeżyć. Ja sam mogę was wszystkich pokonać. Zdobędę wszystkie pasy oprócz mistrz Tag Team'u bo to jest dla cieniasów, którzy nie umieją walczyć sami.(GWIZDY) A gwiżdże sobie. W du** to mam. Nikt nie może mi dorównać z tych wrestlerków. Mnie wykształtowała ulica. Siłę i technikę trenowałem jako dziesięcioletni chłopiec. Wtedy walczyłem z innymi bezdomnymi, którzy chcieli mnie okraść. Potem walczyłem w nielegalnych walkach, aby dojść tutaj i was pokonać. Widzę tutaj jakiegoś japońca i innych nędzarzy. Żal mi was, że tutaj walczycie. Ja jestem Kastel i zapamiętajcie to, bo kiedyś wasi wnukowie będą mnie uznawać za BOGA!!!NARA.
Kastel odchodzi przy swoim Theme

Offline

 

#8 2010-08-07 18:49:41

Bajt3lik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 105
Punktów :   

Re: BackStage

Mosir pojawia się z pod ringu:Kastel,kastel,kastel czemu tak kozaczysz wiesz że i tak Cię zniszczę,będę miał do Ciebie szacunek,ale Cię zniszczę!Co do matchu Elimination Chamber na Strikes,obiecuję wam,publiczności i wszystkim moim fanom,że będę walczył tak jak potrafię najbardziej!Co do Kastla...Weź tak nie rób bo jesteś tylko pstryczkiem którego można zrzucić 1 palcem.Shine jesteś tu najlepszym zawodnikiem a więc do Ciebie będę miał najwięcej szacunku,ale muszę zrobić Ci coś Hardcorowego bo to walka o pas Hardcore!(POP)

Mosir schodzi z ringu


W-0
P-2
R-0

Nie jestem doskonały nie mogę w ciągle wygrywać!

Offline

 

#9 2010-08-07 21:41:37

Kastel

Player

Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: BackStage

Rockstar!!!!!!! Na ring wchodzi Kastel!
Mosir oj Mozir. Każdy wie, że ja tu będę najlepszy. Na Total Strikes zdobędę Ultra-Galactic Udefeated heavyweight champion i pokaże wam wszystkich, ale głównie tobie Mosir, że tu Kastel rządzi. Jestem naj Hardcorowym wrestlerem na świecie. Na gali zmasakruje was, a waszą krew wypiję sobie na kolacje. Mosir to ja ciebie pstryczkiem rozwalę, a dodatkowo dołożę Tombstone Piledriver i Kastel Attack. Wszyscy moi przeciwnicy usłyszą tylko: 1....2.....3.(Kibice wołają: FUC* YOU) Kur** w cip** sobie te FUC* YOU wsadźcie. Po walce mogę do was tam wejść i was też rozwalić. Zniszczę każdego, który stanie mi na drodze. Najpierw rozwalę Mosira, a następnie resztę. Nara.
Kastel odchodzi po gwizdach

Offline

 

#10 2010-08-08 00:31:25

offfline

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 24
Punktów :   

Re: BackStage

Rozbrzmiewa Hammerfall - The Way Of The Warrior a na ring wchodzi WWF National Hero Championship!

Witaj WWF!
Widzę, że dzisiejszego dnia pod moją nieobecność sporo tu się działo! Zaprezentował się nowy zawodnik, ogłoszono plany dotyczące następnej gali, doszło także do kolejnego sporu... Jednym słowem jest bardzo ciekawie!
Zacznę od pierwszej najważniejszej sprawy sprawy! Na Total Strikes dojdzie do walki o pas Ultra-Galactic Udefeated heavyweight championship w której to wystąpią Kastel  Paul Maxim  ja  Mosir McMorela i dwóch nieznanych zapaśników. Cóż, co mogę powiedzieć o uczestnikach tej walki...
Ja- może nie jestem heavyweightem, ale jednego mi nie można odmówić... Moje serce do walki i umiejętności na pewno są wielkie, nie odpuszczam walk jak co po niektórzy tutaj i nie mam w zwyczaju przegrywać więc raczej na pewno dam z siebie 100%
Mosir McMorela- jedyna osoba w tej federacji do której mam jako takie zaufanie, na pewno będzie godnym rywalem i nie muszę się obawiać, że dostanę jakiś niespodziewany cios w oko czy krok z jego strony.
Paul Maxim- pierwszy z Polaków na tej gali. O nim mogę na razie tylko tyle powiedzieć, że do tej pory więcej powiedział niż zrobił oraz to, że nazwanie go wojownikiem jest obrazą dla ludzi, którzy naprawdę nimi są... Takich jak ja.
Kastel- drugi z Polaków... Jeszcze trochę i pomyślę, że ten cały kraj jest taki patologiczny... Człowiek, który przychodzi znikąd bezcześci ring i obraża naszą wspaniałą publiczność. Kolejny pokrzywdzony w dzieciństwie, który myśli, że jak obił parę mord gimnazjalistów w przeszłości i przez pewien czas potrenował w stodole u gościa nazywającego siebie trenerem wrestlingu, to może zawojować świat... Niestety zmartwię Cię... Albo i nie, na Total Strikes pozostała piątka pokażę Ci, że na nazwanie się wresterem i na wchodzenie do miejsca nazywanego ringiem trzeba zasłużyć! Myślę, że nawet pan Maxim mimo, także nikłej bystrości przyzna mi rację... Radzę Ci na razie siedzieć po cichu... Im więcej niekorzystnych słów wypadnie teraz z twoich ust, tym więcej ciosów wpadnie na twoje ciało...
Co do pozostałej dwójki... Liczę, że będą to naprawdę dobrzy przeciwnicy z którymi walka będzie naprawdę godnością. Liczę też, że pojawią się oni w miarę szybko bo naprawdę czuję wielki głód walki!
Światło gaśnie....

Offline

 

#11 2010-08-12 21:42:31

Bajt3lik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 105
Punktów :   

Re: BackStage

Mosir wchodzi bez Theme:Widzę że zawitała do nas nowa gwiazda,ale wiem tylko że jest Heelem!Wiem też że na najbliszszej gali spróbuję wszystkich pokonać i być mistrzem!Lecz nie wiem czy tak będzie,dam z siebie wszystko i urwę uszy Kastelowi!Najpierw wsadzę jego głowę do jednej z dziór w kratach a potem będę ciągnął za jego nogi!Wiecie czemu?Bo to cwel,c**l i arogant.Będę jedynym mistrzem,a przynajmniej spróbuje być.Czemu pytacie się?Na najbliszszej gali zobaczycie.Jeszcze nie do końca pokazałem to co umie.I pokażę jeszcze więcej niż potrafię!Narka ludzie!

Mosir schodzi z ringu


W-0
P-2
R-0

Nie jestem doskonały nie mogę w ciągle wygrywać!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifaworld.pun.pl www.manga-projekt.pun.pl www.zpumlublin.pun.pl www.geobackupzar.pun.pl www.bikerboyzteam.pun.pl