#1 2010-08-14 10:09:16

Bajt3lik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 105
Punktów :   

Piszcie

Piszcie:D


W-0
P-2
R-0

Nie jestem doskonały nie mogę w ciągle wygrywać!

Offline

 

#2 2010-08-14 10:31:47

offfline

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 24
Punktów :   

Re: Piszcie

Z obecnych tutaj zdecydowanie Y2J! Według mnie jest on najbardziej inteligentnym z całego rosteru WWE co udowadnia udzielając świetnych wywiadów czy wpisów na twitterze czy świetnych speachy w ringu. Naprawdę tego gościa bardzo szanuję. Do tego pomimo swojego już nie młodego wieku potrafi wykręcać dobre walki co ostatnio pokazał podczas niedawnego krótkiego feudu z bornem ( swoją drogą szkoda że go tu nie ma bo mój głos poleciał by na niego - najlepsze umiejętności w całym wwe. Może tylko Kaval ma większe Ring Skille.) Czekam tylko na jego Face Turn myślę, że od razu został by przyjęty przez fanów w roli feca bo jako hell mimo, że jest świetny zdarza mu się czasami już przynudzać.

Offline

 

#3 2010-08-14 12:09:22

Bajt3lik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 105
Punktów :   

Re: Piszcie

Ja osobiście wole Miza.Może ten człowiek nie wygrywa wielu walk,ale ma doświadczenie w walce.Zawsze wie co zrobić i według mnie tylko on (i Cena) nadają się na WWE champów!


W-0
P-2
R-0

Nie jestem doskonały nie mogę w ciągle wygrywać!

Offline

 

#4 2010-08-14 18:52:58

offfline

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 24
Punktów :   

Re: Piszcie

Cena nadaje się na WWE champa tylko dlatego, że kochają go setki dzieciaków potrafiących naciągać na gadżety z Jaśkiem swoich rodziców:P Miz w sumie jest do niego podobny. Nie ma może jakichś Ring Skilli ale ma niezłe Mic skilla i to swoje "ASSSSOOOOMMMM". Na pewno pod względem ring skilli Cena powinien wylądować w Low cardzie a miz max mid card ale jest kasa jest ME

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.louisiana.pun.pl www.bforc3.pun.pl www.cs-kucykowo.pun.pl www.dsvsparta.pun.pl www.studenci.pun.pl