#1 2010-08-05 12:11:06

Bajt3lik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 105
Punktów :   

No Moral Comerce(05.08)

Witam na No Moral Comerce! Pierwszej gali Wanted Wrestling Federation! Witają państwa MC i JR. Dziś czeka nas wieczór pełen emocji! Na pierwszy ogień i to dosłownie ogień pójdą
CM Punk i Michael Queen w stypulacji 3 Stages of Heel(TLC,Table,Inferno Match)!
MC-Tak zdecydowanie będzie to ognista potyczka!
Chwilę później dojdzie do historycznej chwili! Dowiemy się kto będzie pierwszym zdobywcą pasa na WWF! Paul Maxim vs Shine-Tsu-Hiko w stypulacji No count Anywhere match.
Na koniec prawdziwy deser! Ladder Match in Secret Prize MosirMcMorela vs Henry Unger!
To będzie piękny wieczór!
Tymczasem słyszymy Hammerfall - The Way Of The Warrior i widzimy zmierzającego na ring Last Ninja Shine-Tsu-Hiko lecz zanim wchodzi do niego, składa ukłon w stronę publiki z każdej strony ringu.
Witaj społeczności WWF!
Przybyłem do waszego pięknego miasta z dalekiej Japonii i od razu dostąpiłem zaszczytu wstąpienia do tego ringu! W moim odległym kraju jest on świętością, trzeba solidnie zasłużyć aby mieć możliwość wejścia do niego! Tymczasem spotkała mnie kolejna niespodzianka! Już dziś w czasie mojego debiutu odbędzie się walka pomiędzy mną a Paul Maxim o pas WWF National Hero Championship. Cóż mógłbym na ten temat powiedzieć? Jestem prawdziwym Shinobi-no mono wojownikiem i każdą walkę traktuję jak o swoje życie! Niestety nie dostąpiłem zaszczytu poznać mojego rywala. Ze sprawdzonych informacji dowiedziałem się jednak, że osobnik ten nie traktuję ze zbytnim szacunkiem swoich rywali... Mam jednak taką zasadę, że muszę wpierw osobiście poznać człowieka, żebym mógł go ocenić. Nie mniej jednak moja czujność zostanie wzmożona.  Chce tylko by mój rywal wiedział jedno!  Stypulacją będzie No count Anywhere match, więc zaraz po tym jak rozbrzmi dźwięk gongu nie będzie już  dla niego odwrotu! Ostrzegam Cię, także - NIE próbuj żadnych sztuczek! Oszust jest to człowiek bez honoru, a brak honoru u człowieka jest dla mnie równoważny z tym, że nie różni się on zbytnio od owada, którego trzeba jak najszybciej zdetronizować...
Na 10 sekund gaśnie światło a gdy się już zapala ring jest już pusty
Kamera przenosi się na komentatorów:
MC. No byliśmy świadkami naprawdę gorącego proma! Shine pokazał, że kto jak kto ale to on będzie się liczył w WWF!
JR. Nie jestem do końca tego pewien. W Wrestlingu najważniejsze jest iść po trupach do celu, honor zostawiając w kieszeni!
MC. Pożyjemy zobaczymy. A teraz już czas na Opener dzisiejszej gali  walkę CM Punk vs Michael Queen.
Słychać This Fire Burns" by Killswitch Engage a przy wejściu widać CM Punka, który wolnym krokiem zmierza w kierunku ringu.
JR. Publiczność nie wygląda na zbytnio zadowoloną.
MC. Tak jest to bardzo doświadczony zapaśnik znany z tego że nie przebiera w środkach aby dojść do celu
Tymczasem słychać już Theme King i on także wkracza do ringu

CM Punk vs Michael Queen
TLC


Walka rozpoczyna się i CM Punk przechodzi do Double underhook BackBreakera!Michael szybko wstał i wykonał CM Punkowi trzy Multiple variatons DDT!Potem Eye Rake!CM Punk został podniesiony przez Queena i wykonał mu szybkiego One-Handed Bulldoga!Queen leży w lekkim bólu CM Punk go podnosi i Queen robi szybkiego Multiple variatons DDT!Queen podnosi CM Punka i Multiple variatons DDT od Queena!CM Punk leży nieprzytomny,a Queen przechodzi do pinu:
....1....
....2....
KickOut!
Queen podnosi CM Punka i wykonuje ClotheSlinea.CM Punk leży nieprzytomny,ale Queen go podnosi i kolejny Clothesline!Michael podnosi rywala i próbuje kolejnego ClotheSlina kiedy Punk robi unik odbija Michaela od lin i Snap scoop powerslam z pinem:
....1....
....2....
KickOut!
CM Punk nie dowierza,ale nie obija się tylko odbija przeciwnika od lin i kolejny Snap scoop powerslam!
Michael próbuje wstać a Punk wchodzi na narożnik szykuje się Springboard Clothesline!
CM Punk już leci kiedy Queen go nagle chwyta pod King Driver!
CM Punk próbuje się wydostać,ale to na nic bo już było słychać huk.
Queen wykonuje próbę pinu:
...1...
...2...
KickOut
Queen schodzi z ringu i bierze krzesło CM Punk już się podniósł,lecz z ledwością stoi na nogach i obrywa krzesłem w głowę od Michaela.
Próba pinu od Queena:
...1...
...2...
...3...
Zaraz przechodzimy do walki 2!
Table
CM Punk wstaje bardzo zmęczony i lekką krwią pod nosem
Queen w tym czasie już wziął stół i zaniósł go na ring.
Kiedy Punk kładzie Michaela One-Handed Bulldogiem.
Queen wstaje z lekkim zmęczniem i otrzumuje Shining wizard`a!
CM Punk podnosi stół i czeka aż Queen wstanie.
Kiedy Queen już wstał Punk od razu wyleciał z szarżą czymając stół,ale broń się nie przełamała.
Queen prawie nie odczół bólu a Punk stał tyłem do niego i obrócił się w ostatniej chwili bo Queen coś szykował.Punk zaśmiał się szyderczo i chciał zpunchować Queena kiedy nagle Michael wykonał Low Blow!Punk wyturlał się z ringu i upad za nim.Queen nie tracił czasu i wziął stół połorzył na nim prawie nieprzytomnego Punka,wszedł na narożnik i King Drop z narożnika na stół.Queen znowu wygrał i tym samym nie będą musieli rozgrywać 3 walki.No cóż fajnie by było oglądnąć Inferno Match,ale takie reguły 3 Stages of Heel matchu!



Mosir przychodzi przy Theme i mówi:Jak już wiecie byłem pierwszym zawodnikiem tej federacji,ale nie miała ona prezesa więc mi przydzielono ten obowiązek,ale ja poprosiłem wszystkim wam znanego Shane McMachona i on się zgodzi!Więc jak już wiecie będzie on zarządzał walkami,i wogóle całą federacją!Ale wiem,że nie będę się lękał nikogo!Ale chciałbym Tag Team z Shine-Tsu-Hiko.
Shine jeśli się zgodzisz razem pokonalibyśmy każdego kto stanął by nam na drodze!Lecz...
Nagle jakiś sędzia nawet nie w połowie mowy Mosira,uderzył go w tył głowy z pałki i zaczyna punchować Mosira
Gdy nieznany przeciwnik szykuję się do akcji kończącej na arenie gaśnie światło! Gdy nastaje jasność za plecami napastnika pojawia się Shine-Tsu-Hiko który zaczyna atakować przeciwnika swoim Kick Combo a następnie wykonuję swojemu rywalowi Spining Reverse DDT!! Rywal leży nieruchomo  a Shine zmierza w kierunku narożnika! Wchodzi na niego składa ręce do modlitwy po czym ma już wykonać 630 Splash gdy rywal jakimś sposobem wytacza się z ringu i ucieka! Shine podchodzi do Mosira McMoreli, podnosi go i bierze do ręki mikrofon i mówi:
- Nie wiem kim był napastnik ale z pewnością dwa razy zastanowi się zanim podejmie podobną próbę! Co do twojej propozycji... Wiem, że jesteś człowiekiem honoru i że razem zaszli byśmy bardzo daleko... Jest jednak jeden problem... Jestem shinobi-no mono, samotnik. Do wspólnej walki ramię w ramie muszę ufać bezgranicznie temu osobnikowi musi mi być jak brat. Tymczasem, Ciebie ledwie znam nie wiem o tobie zbyt wiele i na razie jesteś co najwyżej moim przeciwnikiem!
po czym z zaskoczenia wymierza kopniaka prosto w brzuch osłabionego wcześniej Mosira i wykonuje na nim Shinobi-no mono!! Następnie gaśnie światło a gdy znów robi się jasno na ringu został już tylko Shine!
Czas na drugą walkę o pas    . Do Shina na ringu dołancza Paul Maxim!

No count Anywhere match in WWF National Hero Championship

Paul Maxim vs Shine-Tsu-Hiko



Słychać już gong i zawodnicy zaczynają walkę Shine ukłonił się na rozpoczęcię walki a Paul kopnął go z całej siły w głowę.Następnie wziął go za ręcę posłał go w stronę lin i Snap Power Slam od Maxima.Shine ma nienawiść na twarzy szybko wstaje,i wykonuje Kick Combo!Paul szybko wstaje i mamy Front Standing Dropkicka od Shine!Shine szybko wstaje,ale jeszcze się nie obrócił i oczymał Backbreakera!Shine leży na macie i otrzymuje Lionsault od Maxima.Nagle słychać Theme Mosira i...Proszę Mosir biegnie w stronę ringu,ale zatrzymuje się i idzie do komentatorów!Shine wykorzystał tą sytułację,i kiedy Maxim patrzył się na Mosira,obrócił go i zrobił mu Enzuigiri.Shine próbuje pinu:
....1....
....2....
Kickout!
Shine szybko wstaje i mamy DropKicka!Paul leży na macie i trzyma się za twarz.Lecz kiedy Shine go podniósł i wykonał mu Aztec Suplex,dziwnym sposobem szybko wstał obrócił Shine i wykonał mu BackStabbera.Podniósł go i wykonał chciał wykonać mu Forward Fireman's Carry Slam,Shine skontrował i wykonał mu Spining Reverse DDT!
Paul leży i...Tak będzie 660 Splash,Shine leci i kontra od Paula,Shine zleciał brzuchem na matę i zwija swija się z bólu.Maxim wyszedł za ring wziął krzesło,popatrzył się na Mosira i wszedł spowrotem na ring gdzie Shine już zdążył wstać,ale Maxim zdążył uderzyć go krzesłem.Shine jakby tego nie odczół i szybko wstał odbił Maxima od lin i mamy Frankensteiner!Shine wszedł na narożnik i wykonał 660 Splash z pinem:
....1....
....2....
....3....
Shine wygrał walkę!A zarazem pas!Jego szczęścia nie da się opisać!

Po walce w Ringu został  Last Ninja, który wziął do ręki mikrofon.
-Chciałbym powiedzieć kilka słów do Mosira… Mój atak na gali kilka momentów wcześniej nie był spowodowany tym, że…” W tej chwili ten sam zamaskowany napastnik, który zaatakował Mosira uderzył Shine w plecy po czym przygotowywał się do akcji kończącej kiedy to na ring wbiegł Mosir i zaczął atakować napastnika! Wykonuje serię kicków zakończoną przez Transilvation! W miedzy czasie na narożnik wszedł Shine- Tsu- Hiko i wykonał rywalowi 630 splash!
Mosir wziął do ręki mikrofon i zaczął:
-Po twoim bestialskim ataku z początku gali nie powinienem w ogóle do Ciebie się odzywać! Ale jako że jest to moja gala nie pozwolę aby jakiś śmieć po prostu sobie przychodził i atakował moich zawodników to jest nie dopuszczalne!
Last Ninja wziął do ręki drugi mikrofon
- Mosir mój atak na Ciebie był spowodowany tym, że wyczuwałem w tobie zagrożenie. Dopiero przyjechałem do tego kraju nie znam ludzi tu mieszkających ani obyczajów tu panujących… Jednak jak teraz widzę jest w tobie osoba której można zaufać. Nie jest to jednak wystarczający powód abym zawarł z tobą Tag Team- do tego potrzeba jeszcze wiele czasu! Aczkolwiek możesz liczyć na to, że gdy następnym razem gdy twoje życie będzie w niebezpieczeństwie to ja przybędę i pomogę Ci tak jak ty mi teraz pomogłeś!
Shine wyciągnął rękę do Mosira. Ten odwdzięczył uścisk przy wielkiej uciesze widowni.
Gdy Last Ninja wychodzi z Sali odwraca się w kierunku Mosira i mówi:
-Jeszcze jedno. Powodzenia! Skop Ungerowi tyłek!!
W między czasie słychać Theme Henrego Ungera! Przy wyjściu mija się z Shinem dochodzi do kontaktu wzrokowego po czym zmierza w kierunku ringu!
Kamera na komentatorów
MC. To było świetne przemówienie obu zawodników.
JR. Tak nie rozumiem tylko zachowania shina to mógłby być naprawdę dobry Tag team

Laader Match
Mosir McMorela vs Henry Unger


I początek walki obydwoje zawodników z początku nieśmiało . Dochodzi do klinczu lepiej z niego wychodzi  Mosir, który wykonuję Irish Whip i Clothesline! McMorela podnosi przeciwnika i chce wykonać  Suplex ale kontra!  Unger wyrywa się z uścisku i wykonuję Facebuster! Henry stara się założyć STF w celu osłabienia rywala ale Mosir sprytnie mu się wyślizguję! Obaj zawodnicy wstają na nogi i dochodzi do wymiany Punchów której lepiej wychodzi Unger, robi Irish Whip i wymierza biegnącemu przeciwnikowi Super Kick! Mosir bezwładnie upada na ziemię a Unger wychodzi z ringu i wpycha do niego pierwsza drabinę! Widząc brak reakcji ze strony McMoreli próbuję wejść na drabinę, lecz tylko na to czeka Mosir który z zaskoczenia wykonuję Superplex z drabiny! Ma szansę wejść na szczyt, lecz nie! Wykonuje Splash na leżącego Ungera! Oboje leżą nieruchomo na ziemi ale to pierwszy McMorela wstaje i zaraz zacznie  się wspinać na po drabinie! Nie! Jednak zdecydował się złożyć drabinę i atakuję nią Ungera po czym kładzie ją na nim! Wchodzi na narożnik i wykonuje Leg Drop na drabinę! Oboję przez dłuższą chwilę nie mogą się podnieść w końcu robią to niemal jednocześnie. McMorela próbuję wykonać Clothesline ale Unger robi unik i wykonuje Full Nelson FaceBuster !  Mosir powoli podnosi się na jedno kolano na co czeka tylko Henry i wykonuje mu Shining Wizard po czym szybko chce podnieść drabinę aby odpiąć „ walizkę z niespodzianką” ! Niestety dla niego okazuję się, że drabina została uszkodzona po Leg Dropie, więc zmierza po następną. W między czasie do siebie dochodzi  Mosir i gdy Henry ponownie wchodzi na drabinę wykonuję my Powerbomb! Wchodzi na drabinę ale po raz kolejny zamiast po walizkę woli uszkodzić przeciwnika i wykonuję Moonsault z drabiny! Szybciej podnosi się  McMorela i zaczyna wspinać się na drabinę ale w między czasie Unger podnosi się,i zaraz wywala drabinę z prawie nieprzytomnym Mosirem.Unger szybko podnosi drabinę wspina się i tak mamy wygraną!


Kiedy Mosir zszedł z ringu,Unger otworzył walizkę,a co w niej było?Kontrakt na możliwość wybrania 3 walk na następnej gali.Brawo!

Dzisiaj kończymy żegnają się z państwem Michael Cole i Jerry Lawler

                                                                                                 No Moral Comerce schodzi z anteny


W-0
P-2
R-0

Nie jestem doskonały nie mogę w ciągle wygrywać!

Offline

 

#2 2010-08-05 18:47:58

Bajt3lik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 105
Punktów :   

Re: No Moral Comerce(05.08)

Oceniajcie jak wyszła gala


W-0
P-2
R-0

Nie jestem doskonały nie mogę w ciągle wygrywać!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stoppiwu.pun.pl www.mikolajki-inaczej.pun.pl www.lechisci.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl www.moto-skc.pun.pl